הורים

12.jfif
Family Playing Games

אלפי הורים כבר עשו את הבחירה: מאמני גיימינג לילדים

 

 

בהחלט שמעתם נכון, מאמני גיימינג צוברים תאוצה ופופולריות, בארץ ובעולם! כיום, אימון אישי במחשב הפך לאחת הפעילויות האהובות ביותר על כל ילדה וילד. גם מאמנים לסוני ומאמנים לאקסבוקס משדרגים את הגיימינג מתחביב פשוט, לחוויה ייחודית, אשר אינה מזכירה אף פעילות אחרת. אפילו תופתעו לגלות, שאימוני הגיימינג מסייעים לילדים ליצור חברויות חדשות ומשפרים את הביטחון העצמי!

 

הרמה הגבוהה אליה הגיעו שחקנים בכל הרמות וכל הגילאים, הביצועים המרשימים והזכייה בתחרויות ואליפיות בעזרתם של מאמני גיימינג, הפכו את המקצוע החדש למבוקש ופופולרי, כמו גם את התחביב הייחודי- למהנה ומקצועי כאחד. אז, איך זה בעצם עובד? ולמי זה מתאים? אנחנו, GAME GYM- האקדמיה לגיימרים בישראל, כאן כדי לחשוף את כל הפרטים:

 

 

מה זה גיימינג?

ההגדרה הפשוטה ביותר לגיימר, תהיה כינוי סלנג לאדם החובב משחקי וידיאו או משחקי מחשב, מקור השם, נובע מהמילה האנגלית Game, משחק. המילה גיימינג תתייחס למשחקים מכל הסוגים, בהם אינטרקציה עם המחשב, קונסולת המשחקים ועוד- כמו גם עם שחקנים נוספים, בין אם נמצאים ממש לצידנו ובין אם נצאים בצידו השני של העולם!

 

משחקי המחשב של היום, משוכללים יותר מתמיד. במשחקים כיום, ניתן לראות עלילות מורכבות וגרפיקה מרהיבה- ההופכות את המשחק לחוויה של ממש. משחקי אסטרטגיה, תפקידים, פעולה, סימולציה, נהיגה וספורט- הם רק חלק קטן ממבחר התחומים הרחב, אליהם משתייכים המשחקים המגוונים, כך שבהחלט כל אחד יכול למצוא בקלות את "המשחק שלו"! מחקרים אף מוכיחים שלמשחקים השונים, היכולת לשפר היבטים קוגניטיביים, תפיסה חזותית, יכולות קשב ועוד- ואף לשמש כאימון מוחי.

 

 

מאמני גיימינג- לא מה שחשבתם

עבור ילדים רבים, אימון אישי במחשב, או שיעור פרטי על-ידי מאמנים לסוני או מאמנים לאקסבוקס, החליפו את שיעורי הפסנתר או אימוני הכדורסל. 'פורטנייט' הוא דוגמא למשחק נפוץ ופופולרי- אשר תרגול ושיפור יכולות הילדים במשחק, הוכיחו עצמם כיעילים ומסייעים גם בשיפור התקשורת עם ילדים אחרים, יצירת חברויות, כמו גם תחושת הישג עצומה ככל שרואים התקדמות ושיפור.

 

ההערכה היא כי ב"פורטנייט" בלבד, משחקים כיום כ-125 מיליון שחקנים ברחבי העולם! טורנירים חווייתיים עם פרסים מרשימים ונדיבים, תחרויות, כמו גם שעות רבות של הנאה משותפת, הפכו גם הם במהרה לחלק בלתי נפרד מהמשחק הפופולרי. שחקנים צעירים והוריהם, בארץ ובעולם, זוכים לראות שוב ושוב, כיצד משתלמת ההתמדה באימונים, בדומה לכל ענף תחרותי בתחומים אחרים.

 

מאמנים לסוני? מאמנים לאקסבוקס, או אימון אישי במחשב?

מי שתהה איך מתחילים להתאמן, ישמח לדעת שההרשמה לאימון הינה מהירה ונעימה, כמו גם הליך הלימוד המעשי והחווייתי, בו מגוון רחב של שיטות וטכניקות חדשניות! השחקן יהיה זה שיבחר את המשחק שירצה להשתפר בו ואת רמת האימון: מאמן גיימינג מתקדם לטכניקות בסיסיות וליווי בצעדים הראשונים, או מאמן גיימינג מקצוען שיחזק את הידע ויפתח בהדרגה מיומנויות רבות. מאמנים לאקסבוקס, מאמנים לסוני, כמו גם המאמנים המעבירים אימון אישי במחשב נבחרים בפינצטה- ולאורך האימון יעבדו על האסטרטגיות השונות והמנטליות הדרושה כדי להצליח במשחק!

 

ב- GAME GYM- הפלטפורמה לאימוני גיימינג בישראל, ממתינים לכם כבר עכשיו מאמני גיימינג מנוסים ומקצועייים. מגוון המשחקים בהם תוכלו להתאמן ביחד איתנו, כולל את: פורטנייט, מיינקראפט, Apex Legends, Rocket League, Call of Duty, פיפ"א ועוד. נשמח לעזור לכל אחד ואחת לספוג את הידע הנדרש וכל הכלים לשיפור והצלחה- ממאמן אשר כבר צבר אלפי שעות ניסיון במשחק בו תבחרו. למידע נוסף, או לכל שאלה והתלבטות, מוזמנים ליצור איתנו קשר